Miau.bg»Форум»Съвети за Домашните Любимци»Защо кучето ми не се разгонва

Защо кучето ми не се разгонва

  • 09.03.15 03:50#1MarianeMarianeДжедайРегистрация: 01.12.15Град: -Отговори: -Защо кучето ми не се разгонваИмам прекрасна средноазиатска овчарка (САО Алабай), на 2.5 години, която пропусна последното разгонване. Няма някакви здравословни проблеми, просто не се разгони, пък ѝ бяхме намерили толкова хубав мъж.

    Въпросът ми е, знае ли някой на какво може да се дължи това. Приятели казаха, че може би е твърде дебела, ама не ми се вярва.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.15 05:35#2LyubomirLyubomirДжедайРегистрация: 07.02.17Град: СофияОтговори: 2от: Защо кучето ми не се разгонваПричините може да няколко и по-добре ми пиши на лично за да ти ги споделя.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.08.17 09:58#3Ирена и АнгелИрена и АнгелНовакРегистрация: 17.08.17Град: СофияОтговори: 1от: Защо кучето ми не се разгонваНие имаме същият проблем и ние не знаем какви са причините. Моля, споделете и за нас.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.11.20 07:44#4Потребител#265517Потребител#265517НовакРегистрация: 06.11.20Град: КарловоОтговори: 1от: Защо кучето ми не се разгонваМоят лигльо е точно обратното постоянно е разгонен и се опитва да оправи която му падне. Понякога е много досаден, проблема е че е голям и понякога е настоятелен. Някаква идея имате ли какво да го правя?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest