Miau.bg»Форум»Бездомни Животни»ПОМОЩ! Помогнете на бездомен Пинчер!

ПОМОЩ! Помогнете на бездомен Пинчер!

  • 26.04.17 08:10#1Галина Галина НовакРегистрация: 14.01.12Град: БялаОтговори: 1ПОМОЩ! Помогнете на бездомен Пинчер!Здравейте ,не знам къде да пиша и към кого да се обърна....за това пиша тук.
    Та да разкажа за моята голяма болка...Преди една седмица,край нашият блок се появи едно малко нещастно същество-захвърлено от своите стопани .

    От моята тераса се виждаше като котка ,хвърлях храна два дена,но накрая не издържах и отидох да видя къде спи,как преживява дните, това малко куче.Когато отидох и видях.....беше на студено,болно,гладно и много изплашено.

    Взех най-трудното решение да го прибера в гаража ,който ползваме,не можах да го оставя там на земята на студено,треперещо и толкова нещастно с измъчен поглед.
    Та прибрах го,но не мога да го гледам в къщи така болно а и имам две котки -възрастни....представете си в гарсониера 2 котки и куче....

    За сега е в гаража-оказа се че има Демодекоза,поставяме му лекарство и пръскам с неостомазин.Док.каза че ще мине но трябва малко време

    Обаче проблема е там ,че не може да стои в гаража....за да оздравее му трябва нормална среда и въздух......в къщи не може ,става пренаселено.....не е трудно да си представите....2-ма възрастни и две котки в една стая.......няма място

    Затова му търся дом,различен от кучешки приют......дом където ще се чувства щастливо.....
    Ако не му намеря .............ще се наложи ефтаназия
    Аз не мога да го прибера.....просто нямам възможност

    Ще го лекувам и гледам още една седмица ,но после ще се наложи да го приспим ......а кученцето е умно,има изградини навици-пиша и ака навън по два пъти на ден.
    малко яде ,умно е ........много ми е болно

    МОЛЯ ,АКО ИМА НЯКОЙ ,КОЙТО СЕ ЧУВСТВА САМОТЕН И ИСКА ДА ИМА ПРЕДАН ПРИЯТЕЛ И ДРУГАР ,ДА СЕ ОТЗОВЕ НА ТОЗИ ВИК ЗА ПОМОЩ!!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.17 04:00#2Стан ОйСтан ОйНовакРегистрация: 14.12.15Град: СофияОтговори: 1от: ПОМОЩ! Помогнете на бездомен Пинчер!Здравейте, няма ли вариант, след като мине лечението, което провеждате, да го върнете обратно на улицата (доколкото разбрах, лекарят е казал, че ще се оправи). Не разбирам защо трябва да бъде приспано?ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.17 08:20#3МарияМарияНовакРегистрация: 27.04.17Град: Велико ТърновоОтговори: 1от: ПОМОЩ! Помогнете на бездомен Пинчер!От кой град сте исками се да го вземаОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.17 07:22#4Галина Галина НовакРегистрация: 14.01.12Град: БялаОтговори: 1от: ПОМОЩ! Помогнете на бездомен Пинчер!Здравейте,не вярвах ,че някой ще ми отговори,затова закъснях с отговора!!!
    Аз съм от гр.Бяла обл.Русе. тел.0897905023
    Та за Терка....така кръстих пинчера.....след първата инжекция и след системно пръскане с препарат нещата отиват на оправяне.Днес ще и поставим втората инжекця,вече вири опашка и ушички....но проблема е в гаража....топло не се диша!!!!
    Тя заслужава да бъде щастлива сега,защото е била малтретирана от предишния си собственик......така....Ако можете да я обичате и да и дадете топло местенце някъде в къщи ми се обадете !!!!!! 0897905023
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest